Autentické reference mých klientek


Spoluprácemi rozlišného druhu se mnou již prošly stovky! klientek a já nemohu být vděčnější za to, že pomáhám ženam rozkvést v jejich nej-sebe-vědomější verzi a díky tomu naplňovat své poslání, mít fantastické podnikání a cítit se skvěle!

PRODÁVÁM, ALE NEPRODÁVÁM
… podávám totiž lidem pomocnou ruku a nepřipadám si, že se někomu vnucuji

Došla jsem si k tomu, že pokud mi produkt nesedí, tak mi nesedí ani prodej, cítím se v tom nekomfortně, je tam tlak, pokud naopak mám pocit, že lidem pomáhám.

“Před spoluprací jsem měla pocit, že stojím na místě, cítila jsem se zaseknutá”, “nyní ke mně přichází spoustu nových lidí už s konkrétním problémem”, říká Lucie Birulová, která během 3 měsíců vybudovala profily na sociálních sítích od nuly a které píší aktivně klienti sami! ohledně konzultací a dalších možností spoluprací. 💚

Díky Tobě jsem dostala odvahu začít se ukazovat na sociálních sítích a to ve formě reels, videí“, “měla jsem konkrétní kroky, které jsem následovala…”

Lucie Birulová


Neuměla jsem si představit, že bych prodala ani jen jeden VIP 1:1 individuál,
no a teď mám rovnou 3 klientky ve VIP!

NEUMÍM VYJÁDŘIT, JAK OBROVSKOU HODNOTU PRO MĚ SPOLUPRÁCE MÁ

Jak se cítím, co já komunikuji, hodně jsem se uzemnila, jdu více do konkrétnosti, nejsem obecná.

Podnikání nemusím dělat podle škatulek, vedeš mě k tomu, abych to dělala dle sebe. .. Děláš toho fůru, to nejde popsat, kolik moc se toho odehrálo, za tak krátkou dobu, mohla bych mluvit další hodiny.
Gabriela Sivatori Sittková
art & mentoring, https://www.gabrielasivatorisittkova.cz/


Naty je pokladem pro online svět. Ví, jak podnikatelkám otevřít mysl, a pomoci jim v na jejich nelehké cestě. Naučí vás dokonale spojit sebejistotu, autenticitu a sebehodnotu přirozenou cestou, která vám bude příjemná. Přesně toto je totiž nezbytné pro úspěch, po kterém toužíte. Naty je unikátní odborník v oblasti High Ticket programů, za což jsem jí velmi vděčná.

Mnoho lidí se totiž mylně domnívá, že mít High Ticket program je pouze o tom, mít drahý program - což je naprostý nesmysl. Naty vám profesionálně, avšak lidsky a srozumitelně ukáže vaši jedinečnou cestu k programům High Ticket, protože tyto projekty může mít opravdu každý, pokud ví jak na to, a nechá se vést odborníkem jako je Naty. Naty vás provede celou řadou kroků, které jsou nezbytné pro úspěšný High Ticket program.

Velmi doporučuji spolupráci s Naty, neboť její práce pomůže každá podnikatelce, která chce mít úspěšný, ziskový a hodnotný byznys.

AJ VĎAKA SPOLUPRÁCI S NATY VIEM, ČO SÚ MOJE DARY

PO JEDNEJ SESSION SOM SI NAŠLA PRÁCU


Všetky techniky som použila, zúčastnila som sa interview, deň po už som vedela, že mám prácu a tebe sa možem poďakovať, že mám prácu... Dostala som po 2 mesiacoch finančný postup a predľzili mi konktrakt vďaka tebe...
Ďakujem Natália Honis že smiem byť v Tvojom poli, pretože od začiatku od našej spolupráce sa môj život neskutočne zmenil a môj život sa otočil o 360 stupňov, ale v tom dobrom slova zmysle, od života dostávam viac a to len tým, že mi pomáhaš stávať sa sama sebou, pomáhaš človeku navrátiť sa k sebe samému.

V rámci společnej session sa Blanke ukázali jej dary - liečenie rukami a to je téma, s ktorou sa Blanka rozhodla ísť do sveta podnikania.
Blanka Berčíková


Mám chuť předávat věci jinak, pochopila jsem, že nemusím dělat v businessu věci jako ostatní a to mi neuvěřitelně pomohlo. Během víkendu mi i zacvakla nová cena, do které jsem si v rámci spolupráce stoupla, děkuji za to!

ZAČÍNÁM SE OPRAVDU CÍTIT JAKO PODNIKATELKA

Během naší dosavadní spolupráce mi pomohlo spoustu věcí. Jedna z nejdůležitějších byla a je, že se společně na mojí podnikatelskou cestu díváme komplexně. Ne jen na její část, a nebo na šuplík "podnikání", ale jako na součást mě jako osobnosti. Ohromně mi pomáhají Tvoje výborné otázky, Tvoje vhledy a Tvé jasné názory.

Máš svoje jasné hodnoty a Ty vyzařuješ celou svou osobností. Moc mi to pomáhá a inspiruje. Stále si tak totiž dokola a dokola uvědomuju, že to je základ. Znát samu sebe, svoje hodnoty a z nich pak všechno tvořit. A jsem šťastná, že mi umožňuješ jít do sebe, díky Tvým otázkám se podívat, co mě kde brzdí a pak se s tím už nepatlat, ale zvědomit, poděkovat a zahodit nebo nechat být.

PODAŘILO SE MI UTVOŘIT SI BĚHEM SPOLUPRÁCE MOU INTEGRITU OD ZÁKLADU

Se spoluprací jsem spokojená nadmíru. Popravdě jsem chtěla opečovat svoje sebevědomí v podnikání, jakožto v nové činnosti a podařilo se mi nejen to ale i si zacelit nebo možná znovu utvořit svou integritu a konečně ji žít. Vždy jsem cítila 100% pozornost. A kdyby to měla být ta jediná věc, kterou bych ze setkání získala, bylo by to i tak dostatečné! <3
Nikola Doudová
ICF Koučka, ig: jachcivic
JA UŽ NECHCEM SKÚŠAŤ KURZY, UŽ NECHCEM POKUS OMYL, AJ PRETO POKRAČUJEM NA CESTE S TEBOU

Nelutujem ani jedinej investovanej koruny, spoluprácu doporučujem všetkými dvaciatimi prstami (jak na nohách, tak na rukách).

Spolupráca s Naty mi priniesla viac ako spolupráca s renomovanou UK (anglickou) koučkou.
Martina Holúbková
maminka, manažerka a nyní i začínající podnikatelka
Zamyslela jsem se nad tím, byla jsem naštvaná, že jsem měla neustále vracející se témata a nevěděla jsem, co chci.

Říkala jsem si, jaké by to bylo, kdybych byla sebevědomá, pevná ve svých názorech, stála si za svým. A to mi prostě dalo tu motivaci toho, do toho jít, viděla jsem, co Natálka dělá a věřila jsem, že mě tam dokáže posunout taky a taky posunula!
Lucie Birulová
podnikatelka, účetní
Vnitřně jsem jako kdyby nebyla, chtěla jsem se ukotvit, vyřešit své problémy a najít cestu k tomu, aby mi bylo lépe. Prošla jsem si psychoterapií a něco mi tam chybělo.", říká moje báječná klientka. Během spolupráce jsme se podívaly na mnohá témata a Kristý se tak oprostila od osobního problému, který ji bral mentální kapacitu a energii proto, aby se mohla věnovat svému krásnému podnikání.
Kristýna Burianová
marketingová manažerka, maminka, podnikatelka (eventy & svatby)

PO PRVNÍM SEZENÍ JSEM VIDĚLA VÝSLEDKY, NATOČILA JSEM VIDEO A CÍTILA SE SKVĚLE

Spolupráce s Tebou .. bylo to úžasné rozhodnutí!bV kontextu sebevědomí si Viki uvědomila, že to co dělá dělá doopravdy dobře a NAUČILA SE POSTAVIT SE ZA SVŮJ BRAND. Jak? Skrze natáčení videí, kdy po 2 sezeních VIKI krásně natáčí videa na profil, do svých programů a to během tak krátké doby. VÝSLEDKY SPOLUPRÁCE BYLY VIDITELNÉ HNED. Být vidět jako blogerka na sítích je velmi důležité To samé nyní předává hrdě klientkám ve svých produktech.

Spousta blogerů píše, Viki po 16 letech díky spolupráci překonala strach a díky tomu vytvořila konkurenční výhodu.
Viktorie Tiw
Blogerka - Ženy v Online světě

INVESTICE TO BYLA PŘELOMOVÁ, CO JSEM ŘEŠILA ROKY JSEM S NATY VYŘEŠILA ZA 3 MĚSÍCE

Chci vystihnout hlavní body, kde spolupráce pro mne byla intenzivní a průlomová, protože jsem začala vidět vnitřní pravdu, kde jsem se začala chovat podle druhých, kde jsem měla masky, které se

Naty doopravdy krásně umí pracovat a fungovat s vnitřní energií, umí Vám rozbourat Vaše iluze skrze to, že si na to přicházíte sami, skrze to že si na to přijdete sami.

Naty určitě mohu doporučit, investice je přelomová, co já jsem řešila roky (skrze kouče, terapie, knihy), tak spolupráce mi ušetřila x let práce a to za to stálo!
Kristýna Horáková
podnikatelka
Reference dlouhodobé klienty na spolupráci v roce 2021-počátek 2022 ZACALA SOM SA PRIJIMAT TAKU AKA SOM, SPOZNAVAT SAMUSEBA, NAUCILA SOM SA PRACOVAT SO SEBOU V SITUACIACH,KDE SOM SI MYSLELA, ZE ZLYHAVAM RESP. SOM SA CHCELASTAT LEPSOU/SITUACIE LEPSIE ZVLADAT. HODNE MI POMOHLOSPRACOVAT SVOJE EMOCIE AKO NAPR HNEV.
Martina Holúbková
maminka, manažerka a nyní i začínající podnikatelka
Metoda, kterou používáš mi pomohla podívat se na můj problém jinak - z jiného úhlu pohledu a posunout se z místa. Najednou jsem to, co řeším viděla z nadhledu a byla jsem ochotna to pustit.
Posunula jsem se ze svého zaseknutí a to zase vytváří další možnosti, takže jsem spokojená.
Pomohl mi Tvůj přístup Natálko, Tvá lidskost, empatie ale i Tvé vlastní životní zkušenosti. Potřebovala jsem pochopení, ne lítost. Potřebovala jsem upřímnost a akční kroky.
Největším AHA momentem pro mě pak bylo uvědomění, že tady nejsem pro všechny, že nebudu každému sympatická, že mě nebudou mít všichni rádi. Že i v tomhle tkví naše přirozená lidská jedinečnost. To nejdůležitější je být sama sebou, dát si lásku, ať už se děje cokoliv. Se sebou jsem od Začátku do Konce.


Psané reference

"Přestala jsem věřit vlastnímu úsudku, bála jsem se lidem říkat, co cítím, dnes za člověkem přijdu a řeknu, jaké emoce cítím, když něco dělá nebo říká, cítím mnohem větší sebedůvěru."

SPOLUPRÁCi JSEM SE CÍTILA UVOLNĚNĚ. UVOLNIL SE VEMNĚ PROSTOR DŘÍVE ZABRANÝ MYŠLENKAMI. MĚLA JSEM DŘÍVE DOKONCE STRACH PŘIJÍT ZA DRUHÝM ČLOVĚKEM A ŘÍCT MU, ŽESE MI NĚCO NELÍBÍ,
"Na spolupráci oceňuji každodenní konzistentnost. Vím, že bez toho bych byla za pár týdnů opět tam, kde jsem několikrát předtím byla a znovu bych udělala chybu, kterou nechci."

Kristý během spolupráce odešla ze závilostního vztahu a odešla z naprosto toxického pracovního prostředí, teď o rok později je v úžasném vztahu a má práci, která ji baví a je jí blízká. Vymetla díky spolupráci doslova toxicitu ze svého života!
Já děkuji Natalko, jsem strašně moc ráda za tebe ani nevíš jak ♥️ popravdě jsem na tebe neuvěřitelně pyšná.... Nevím, zda to jde takhle nazvat, ale prostě jsem 🙂 doteď si pamatuji, jak si jela jak mašina, stejně jako já v gymnastice a nikdy bych si tehdy nemyslela, že se jednou můžou naše role i vyměnit, takže jsem fakt popravdě upřímně že srdce na tebe neuvěřitelně.
Eva Kupková
Malířka
Nejlepší věta.... Ze sem dala na ostatní a snížila věci na základě strachu, že neprodám..., ale v zaveru...to ani nechci ukazovat, protože prodávat za takovou smesnou částku... To budu mít radši doma A druhá.. To mi došlo z aligned action.... Ze se nejvíc bojím úspěchu, protože celý život po každém úspěchu mě někdo sejmul na max.... Technika a všechny tyhle věci... To je jen omluva pro mě samotnou, jak si vytvořit zeď A že posílání obrazů byla stopka na dva roky 😂😂😂😂😂😂😂