Natália Honis, koučka úspěšných podnikatelek

Podnikání je pro mě životní styl. Jedná se o způsob sebevyjádření, který mne naplňuje do morku kosti. Zároveň mě obrovsky těší dopad, který skrze tuto práci mohu mít na životní radost, štěstí a naplnění mých klientek.

Mou vášní je propojování hluboké niterné práce se strategickými podnikatelskými přístupy a racionálními fakty. Jedna věc je totiž chápat náležitosti a kroky v podnikání na racionální úrovni, druhá věc je však niterná důvěra v to, že i pro konkrétního člověka je daná možnost dosažitelná a zde přichází mindsetová práce, kterou NEPŘESKOČÍŠ.

Protože není nad to jít do akce s vnitřním niterným klidem, akce v souladu s duší a nitrem je ta, která má doopravdy velkolepé výsledky a doopravdy člověka naplní radostí a lehkostí. Mou výsadou je totiž efektivita a skutečná niterná změna, která trvá (např. nejen během sezení budeš věřit tomu, že doopravdy můžeš zvýšit ceny za své expertní služby, Ty tomu do morku kosti uvěříš, cenu zvýšíš a budeš si za tím maximálně stát.)

Pro podnikatelky, které touží stát se líderkami v jejich expertíze a oboru nabízím efektivní metodu, kterou jsem sama vytvořila, tato metoda je založena na koučování - konstelacích - NLP & hlubokou intuitivní prací skrze napojení se na klienta. Tato metoda mým klientkám pomáhá dosahovat výsledků až 7x rychleji, než jak je tomu u tradičního koučování.


Moje hodnoty & zásady


Možná se v tom najdeš i Ty ...

Jako malá jsem vyrůstala sama s mámou a babičkou na Slovensku, z dětství s mým otcem si pamatuji jen malé útržky a ty rozhodně nejsou veselé, můj vztah (nebo spíš nevztah v biologickým otcem definoval v následujících desetiletích můj vztah v muži, ale i můj vztah k sobě samotné, k mé sebe-hodnotě a mému vlastnímu tělu). Z dětství si pamatuji, jak jsme s mámou a babičkou vycházely tak tak, když jsme byly v obchodě, máma musela počítat každou položku, aby věděla, zda ji budou stačit peníze. Pamatuji si i to, jak jsem kolem sebe měla poměrně dost bohaté děti, které měli hodně hraček - keramické panenky, celou zeď keramických panenek, zápisníčky z první třídy letadla a já si hrála na domeček v papírové krabici od naši velké Grundig televize. Nevadilo mi to, byla jsem šťastna, vím však, že tyto zážitky měly velký dopad na můj mindset a mé přesvědčení o tom, co je pro mě osobně finančně možné a co je tu pro "jiné".


....

Velký zlom nastal ve chvíli, kdy jsem pochopila, v jaké situaci jsem, čemu jsem uvěřila a hlavně, že existují možnosti toho, jak s těmito věcmi, kterým jsem v určitou chvíli uvěřila skutečně pracovat.


Zpětné vazby klientek


Vzdělání & Kvalifikace

NLP Practitioner (ITA, Grinder Bostic, Carrol)
Celostní kouč (výcvik vztahový koučing, týmový koučing)
CPC - Certified Professional Coach (certifikace umožňující pokračování na cestě k ICF ACC certifikaci)
EFT Trénink
Shadow-work (práce s vnitřními stíny ve stylu C.G.Junga)

Magistr Finančního inženýrství (Ing.)
Vedlejší specializace (Ing. ) International business strategies
Lektorka agilního mindsetu pro magisterký program EPAM Master's Programme

Trenérka rozličných témat pro globální korporace Fortune500 companie - agile mindset, agile way of working, kanban approach,

Koučka pro střední management & týmy & board members (CIO, CFO, COO)

Bývalá korporátní manažerka vývojových IT týmů (zkušenosti s vedením desítek (30-50) zaměstnanců/ externistů, zodpovědnost za rozpočty několik mil. EUR +)
10+ let manažerských zkušeností s vedením týmů
Rozhovory