Anti-chaos metoda

Můj vesmír možností

aneb mám jasno v tom, co chci v podnikání a v životě


Představ si, že ...


Co všechno je součástí?


Reference


Úžasné cvičení tenhle Vesmír možností. Budu se k němu často vracet. Když jsem si po sobě četla a analyzovala, vyplulo mi tam spoustu mých vlastností a darů, které mě dělají jedinečnou a také mi dávají návod z mého vlastního nitra, jak můžu dál postupovat, abych žila tak, jak si přeji.


Proč zrovna Můj vesmír možností?

Jsem velká zastánkyně spirituality v podnikání, no bez jasného plánu a hlavně bez jasnosti v tom, kam kráčíš a proč ke svému cíli kráčíš k němu nikdy nedojdeš, a když už dojdeš ale o několik let až desítek let později, než bys mohla.
Jenže nalijme si čistého vína, proto abys došla k vytouženému cíli, je třeba být ochotna plánovat (jakkoliv -laskavě, v souladu se sebou, s duší, ..), mnoho žen raději neplánuje, možná v tomto bodě jsi i ty - proč neplánují? protože se bojí, že svůj plán nenaplní a raději proto žijí v milosrdných lžích.


Reference


Vesmír možností jako hustý, mega hustý, poprvé jsem se cítila jako v roli líderky! Dokázala jsem si do filmu stoupnout, byla jsem to já, nejen že jsem se na něj dívala. Cítila jsem velmi silné emoce - vnitřní klid sebejistota, lidé kterým ovlivním život a moje radost. Jsem toho tak plná.


Na co se můžeš těšit, když si Tvůj vesmír možností vytvoříš