High Ticket Energy
Mastermind

Mastermind je tady!


Jsi expertka, tvoje klientela má úžasné výsledky, jenže tvé příjmy a koncept produktů zdaleka nevypadá tak, jak bys chtěla ...

máš mraky miniproduktů a služeb za malé ceny,
které víš, že zdaleka neposkytnou takové opečování, jaké by tvým klientkám mohly poskynout, kdyby byly High tickety, jenže jsou tam "jenže..", strachy a obavy.

Je čas vrátit etické High tickety zpátky do hry!
Přidáš se?


Něco o Tobě vím ...


"Tak to byla naprostá síla, už teď zcela jasně vím, jaký High ticket budu prodávat a vím přesně krok po kroku, jak na to a to bez navolávání lidí a bez manipulativního marketingu (tohle je tak svěží přístup, tohle mi tam moc v on-linu chybělo)!


Co doopravdy chceš podnikáním dosahovat


Kdo jsem já?

Moje jméno je Natália Honis a jsem mindset&energy business průvodkyně úspěšných podnikatelek a manažerek.

Mou vášní je propojování hluboké niterné práce se strategickými podnikatelskými přístupy a racionálními fakty. Pro někoho oxymorón, pro mě neuvěřitelně silné kombo pro tvé podnikání!

Jedna věc je totiž chápat náležitosti a kroky v podnikání na racionální úrovni, druhá věc je však niterná důvěra v to, že i pro konkrétního člověka je daná možnost dosažitelná a zde přichází tvé silné nitro a jeho podpora!

Niterná práce může být efektivní,
bez zbytečného škatulkování každé myšlenky a neustálého přehrabování se v sobě. Jsem zastánkyně pečující niterné práce, jsem kouzelnice s vizualizacemi a aktivacemi a moje klienty mi pravidelně potvrzují, že co vidí v mnou vedených aktivacích se jim do několika měsíců skutečně zhmotňuje v životech.

Věřím v to, že naše minulost nemusí být koulí na noze, které nám donekonečna ovlivňuje přítomnost. Sama jsem si prošla šílenými závislostními vztahy, traumatickým dětstvím a s tím souvisejícím pocitem, že nejsem dost, to se šíleně dlouho projevovalo v mém profesním životě, podnikání, to je však dávno minulostí a může to tak být i pro tebe!

Chceš přestat donekonečna analyzovat každou myšlenku a udělat si z vnitřního hlasu fanouška?
Čti dále


Proč právě High ticket Mastermind?


Mastermind - Success Blueprint


"Já tedy pracuji s rodovou linií, ale teda tahle aktivace byla teda jízda! Viděla jsem hromadu peněz, mraky zlaťáků, wow, tak tohle je veliký."


Co mi Mastermind přinese?


Co všechno získáš v rámci Mastermind


"Prodala jsem spolupráci za 99 tisíc Nati!

Děkuji ti, díky Tobě jsem se naučila prodávat a nyní mohu žít můj sen, stěhuji se k moři, přesně jak jsem si s Tebou několik měsíců při aktivaci zasadila jako cíl! Je neuvěřitelné, jak rychle se to děje, děkuji Ti Nati!"

Nevěděla jsem, jak podnikat v online v oblasti mentoringu a koučingu. Myslela jsem si, že stačí dávat příspěvky, zjistila jsem, že je potřeba aby to mělo hlavu a patu. Lítala jsem hala-bala, nyní mám mnohem větší jasnost, vím kdo jsem, vím jak to chci. Nyní si umím ujasnit, jestli doopravdy mé kroky vedou tam, kam chci směrovat.

Psychosomatické projevy (nepříjemné) jsou o 80% nižší díky tomu, že mám jasno, co a jak dělat. Jsem nyní vidět ve své velkoleposti. Už jedno sezení na téma sebejistota pro mě byla obrovská střela, po sezení jsem prodala spolupráci, změna byla okamžitá.

Začínala jsem s malými spoluprácemi v oblasti vztahů, během spolupráce přišlo vyšvihnutí, úspěšná kampaň, vztahy už najednou nebyly téma, které bych chtěla, nyní pracuji s podnikatelkami. Vedlas mě do toho, jak to chci já, jak já chci můj High ticket, u mně je to o kvalitě.

Gabriela Sivatori Sittková, umělkyně a SoulMentorka


Je Mastermind pro tebe? Pojďme si zavolat!


"Konečně rozumím tomu, jak se na High ticket dívat komplexně a jak jej stavět, wow, to je tak praktické a smysluplné. To je naprosto svěží a nový přístup, díky za něj!"

Snažila jsem se dlouho věci dělat sama, byla jsem rozplizlá a cítila jsem velký tlak, po spolupráci, přemýšlela jsem o tom, že do programu snad ani nepatřím, pochopila jsem však, že každá z nás si prošla nepříjemnými věcmi, pochopila jsem, že jak jsem, to je naprosto v klidu, dost mě to uklidnilo.

Program byl “velký kontejner”, to jsem ani nečekala. Struktura skrze každotýdennost mi velmi pomohla, oceňovala jsem, že jsem se mohla mezi hovory ptát a i sdílet a došlo mi, jak je fakt na prd být na to (podnikání) sama. Mít tu podporu, to je skvělé! 

Doporučila bych i podnikatelkám na začátku, obávala jsem se, že jsem na nízkém levelu, Tys to vedla tak, že jsem si nepřipadala mimo a bylo to pro mě užitečné. S pochopením a láskou nás vedeš postupně. Doporučuji lidem s dysregulovaným nervovým systémem, kteří už nechtějí poslouchat víc, víc, víc. Byla jsem schopna se zregulovat a sklidnit. Tenhle program je lék proti vyhoření).

Velmi jsem se posunula ve vnímání toho, kde jsem, jsem v klidu, jsem v klidu kde jsem, naprosto chápu, jak se dostat ven a naprosto jsem v pohodě s tím, že to bude trvat, měla jsem s tím problém a to už nemám! Jsem v klidu a pokroky dělám.

Marie Jedličková, koučka

Doporučuji spolupráci lidem s dysregulovaným nervovým systémem, kteří už nechtějí poslouchat víc, víc, víc. Byla jsem schopna se zregulovat a sklidnit. Tenhle program je lék proti vyhoření).


Nejčastější dotazy k Mastermind