Mastermind Etical High Ticket & Energetical Blueprint

Tady bude video


Jsi expertka, tvoje klientela má úžasné výsledky, jenže tvé příjmy a koncept produktů zdaleka nevypadá tak, jak bys chtěla ...
máš mraky miniproduktů a služeb za malé ceny,
které víš, že zdaleka neposkytnout takové opečování, jaké by tvým klientkám mohly poskynout .. jenže jsou tam "jenže.."
Je čas vrátit High tickety zpátky do hry, přidáš se?


Něco o Tobě vím ...


Co doopravdy chceš podnikáním dosahovat


Kdo jsem já?

Moje jméno je Natália Honis a jsem mindset&energy business koučka úspěšných podnikatelek a manažerek.

Mou vášní je propojování hluboké niterné práce se strategickými podnikatelskými přístupy a racionálními fakty. Jedna věc je totiž chápat náležitosti a kroky v podnikání na racionální úrovni, druhá věc je však niterná důvěra v to, že i pro konkrétního člověka je daná možnost dosažitelná a zde přichází mindsetová práce, kterou NEPŘESKOČÍŠ.

Niterná práce může být efektivní,
bez zbytečného škatulkování každé myšlenky a neustálého přehrabování se v sobě. Jsem zastánkyně pečující niterné práce, jsem kouzelnice s vizualizacemi a aktivacemi a moje klienty mi pravidelně potvrzují, že co vidí v mnou vedených aktivacích se jim do několika měsíců skutečně zhmotňuje v životech.

Věřím v to, že naše minulost nemusí být koulí na noze, které nám donekonečna ovlivňuje přítomnost. Sama jsem si prošla šílenými závislostními vztahy, traumatickým dětstvím a s tím souvisejícím pocitem, že nejsem dost, to se šíleně dlouho projevovalo v mém profesním životě, podnikání, to je však dávno minulostí a může to tak být i pro tebe!


Co je Mastermind


Mastermind Success Blueprint


Kdo je Natália Honis (Kdo jsem?)


MASTERMIND


Co všechno získáš v rámci Mastermind


Nejčastější dotazy k Mastermind