High Ticket Formula


Jsi expertka, tvoje klientela má úžasné výsledky a ty víš, že rok 2024 je tvůj, přichází hra podle tvého gusta!

Víš, že HIGH TICKET v tvém portfoliu je další logický a energetický krok. Jenže nevíš, co všechno pojmout od začátku do konce tak, aby tvůj High ticket byl totální jízda, kterou budou tvé klientky milovat, budou mít fantastické výsledky, a budou tě široko daleko doporučovat!

Je čas vrátit etické High tickety zpátky do hry!
Přidej se!

Days
Hours
Minutes
Seconds


Naty je pokladem pro online svět. Ví, jak podnikatelkám otevřít mysl, a pomoci jim v na jejich nelehké cestě. Naučí vás dokonale spojit sebejistotu, autenticitu a sebehodnotu přirozenou cestou, která vám bude příjemná. Přesně toto je totiž nezbytné pro úspěch, po kterém toužíte. Naty je unikátní odborník v oblasti High Ticket programů, za což jsem jí velmi vděčná.

Mnoho lidí se totiž mylně domnívá, že mít High Ticket program je pouze o tom, mít drahý program - což je naprostý nesmysl. Naty vám profesionálně, avšak lidsky a srozumitelně ukáže vaši jedinečnou cestu k programům High Ticket, protože tyto projekty může mít opravdu každý, pokud ví jak na to, a nechá se vést odborníkem jako je Naty. Naty vás provede celou řadou kroků, které jsou nezbytné pro úspěšný High Ticket program.

Velmi doporučuji spolupráci s Naty, neboť její práce pomůže každá podnikatelce, která chce mít úspěšný, ziskový a hodnotný byznys.


5 dní - 5 pilířů High Ticketu aneb na co se těš!

Vnitřní autorita

HT Nabídka

Vnější autorita

Integrita & Leadership

Zákaznická spokojenost

Zdražila jsem o 200% a prodala za novou cenu!

Pamatuji si, že pro mě byl high ticket nepředstavitelný, že vůbec můžu já, v mojí expertíze, v mé profesi, druhá věc byla naladit se na tu vlnu a energii toho, co high ticket přináší, cítila jsem se, že to je mimo mně.

Energetická práce mi přinesla velké uvolnění, i to že jsem si kroky dělala fyzickým tělem. Energetický blok se během pár minut rozpustil. Díky spolupráci jsem cenu mé spolupráce zvýšila o 200% a i jsem ji prodala!

Spolupráci bych doporučila všem expertům, kteří jsou vyčerpaní a neustále dávají čas do svého podnikání a díky tomu strádají energeticky, milují kvalitu a hodnotu a chtějí i předávat dále.

Petra Vašíčková
mentorka a koučka, www.petravasickova.cz

Tolik hodnoty jsem nečekala!

O high ticket jsem se dozvěděla před dvěma lety, bylo mi řečeno, že se mám nacítit a svoje služby 3x zdražit a nedávalo mi to smyl, dokud jsem nenavštívila Masterclass Naty Honis.

High ticket Formula pro mě byla jasná volba, dozvěděla jsem se o čem přesně high ticket je a to bez prázných frází nebo prodeje typu “dozvíš se až v dalším produktu”.

I díky tobě Naty nyní prodávám účast v rozhovorech za aktuální cenu (5000 Kč)! Děkuji za to.

Martina Šuhajová
Mentální trenérka a mentorka úspěšných žen


"Nikdy se mi nestalo, že bych si dělala zápisky u QnA! Tolik hodnoty je ve Formuli, jsem za to velmi ráda. U jiných mentorů jsem zažila to, že často u QnA odpoví velmi vágně, nejasně, tohle bylo úplně o něčem jiném!


Pro koho High ticket formula je:


"Smlsla jsem HT Formula během 2 dní, pro mě to byl velmi výživný, hodně praktický a hodnotou nabouchaný kurz! Krásně jsi mi prosvětlila celý svět High ticketu a to díky Tobě si stoupám do toho, že to co dělám má mnohem vyšší hodnotu!"


Co díky High ticket formule získáš?

Na co se můžeš rozhodně těšit:


Co získáš v rámci High Ticket Formula


"Nikdy se mi nestalo, že bych si psala na QnA, dala si do toho doopravdy mnoho hodnoty, překvapilo mě, na co všechno si odpověděla v rámci této ceny a rozsahu. Upřímně jsem naprosto natěšená na individuál, když vidím, co všechno jsem se dozvěděla ve Formuli, wow!

Umění vytvoření a prodeje High ticket nabídky spočívá v tom, že si silně stojíš za tím, co děláš (mindset),
díky tomu, že skutečně jasně a zřetelně víš,
co všechno umíš klientkám přinést,
zároveň máš jasno v tom,
jakými kroky je v High ticketu provedeš,
na základě toho sebevědomě a
jasně prezentuješ svou nabídku a tu prodáváš!

Protože High ticket je volba,
protože High ticket je rozhodnutí.

To všechno si ujasníš díky High ticket Formuli.
Jak se teď rozhodneš Ty?