Mini-kurz pro akci na sítích s klidem

(Soul) Aligned Action

aneb jdu do akce s niterným klidem


Představ si, jaké by to bylo, kdyby...


Minik-kurz je pro tebe, pokud...


Možná si nyní říkáš


Rozumím ti a to je super, jenže ...


Zpětné vazby klientek

HNED TEN DEN, CO POUŽIJU CVIČENÍ, VIDÍM VÝSLEDEK, BEZ EXTRÉMŮ A SLOŽITOSTÍ JDU DO AKCE - LÉPE SE MI MLUVÍ NA KAMERU, CÍTÍM PŘÍJEMNÝ VNITŘNÍ POCIT, OKAMŽITĚ SE MĚNÍ MOJE REALITA

Určitě bych doporučila program každé ženě, která podniká či dělá nějakou tvorbu a potřebuje jednoduše bez extrému, složitosti a tlaku zpracovat své niterné vnitřní strachy, pochybnosti a i fyzické tenze (úzkosti, myšlení, které je blokuje). Moc se mi líbí cvičení, které tam jsou, líbí se mi to, že je to, je to velmi v jednoduchosti. Díky tomu, že si udělám některé z těch videí, hned ten den vidím výsledek toho, že se změní pocit uvnitř, jdu ten den do akce a změní se i moje realita.

Líbí se mi to, že si pustím jedno video a přesně vím, co mám udělat, hned v ten den vidím výsledek, hned jdu do akce – např. lépe se mi mluví na kameru, na lidi, cítím tam příjemný vnitřní pocit. Krásně mě vedeš do mé emoční inteligence, jsou tam skvělé příklady a metafory, mně to hodně dalo. Za měsíc se může objevit něco, co se mi bude hodit znovu. Je to jako když máš po ruce zubní kartáček. Když se něco děje, sahnu po tomto esu v rukávu, prostě po něm sáhneš a pohoda, lahoda.

Doporučuji i lidem, co začínají s vnitřní prací, je vysvětleno v základu. Doopravdy paráda, moc Ti děkuji! Hodně mi to dalo, za mě velká hodnota. Dnes byly i emoce, slzy, krása, úplně změna vnitřního nastavení .. krásné uvědomění a změna vnitřního nastavení, vím, že kdykoliv budu pokračovat, sáhnu po cvičeních, v ničem se nehrabat, v jednoduchosti zapracovat

Gabriela Sivatori Sittková, umělkyně & mentorka (https://www.gabrielasivatorisittkova.cz/)

RITUÁL MA ZAPLAVIL VELKOU VLNOU SPOKOJNOSTI, KTORÁ MA PODPORUJE V PRÁCI NA MOJEJ BUDÚCNOSTI

Uvedomila som si, čo všetko som už dokázala, s odstupom času si uvedomujem, aká silná som bola a vlastne som na tu zabudla.

Som človek, ktorý velmi vníma jeho vnútorný hlas, no niekedy mi to prehlušujú názory iných a rituál ma utvrdil v tom, že by som mala svoju intuíciu počúvať.

Občas som mala pochybnosti, či mám naozaj vnútorný hlas počúvať.

Prišla mi sila do ďalšieho konania, do dalších dní. Rituál ma zaplavil neuvertielnou vlnou spokojnosti, som teraz odhodlaná makať na svojích snoch.

Odporúčam ti, poď do toho, naozaj neoľutuješ a toto ohladnutie ti pomôže pre tvorbu krásnej budúcnosti a naozaj na nej makať.

 

Petra Mikulcová, handmade tvůrkyně, spolumajitelka konceptu Mikku (https://mikku.sk)


Kde, kdy a jak se mini-kurz koná?