Online skupinový program

Nekonečně sebejistá v prodeji

... aneb přichází Next level prodeje - tohle je Prodej²

Narodila ses proto,
aby sis život a podnikání užívala,
aby sis tvořila podnikání, které baví tebe a stavíš jej kolem rodiny a života,
abys spolupracovala s lidmi, se kterými tě to baví,
tohle pak přináší obrovské výsledky klientům i tobě!


Tímto sis už prošla:

Jenže ti stále ještě chybí:

Toužíš po:

Uvěřila si tomu, že:

Avšak přitom toužíš po:

Autentický business,
naplněný život.

Co řekly o programu a spolupráci mé klientky

Já už jsem vyzkoušela spoustu různých kurzů, co je v tomto jiného?

Nejedná se o další kurz, který si zaplatíš, projdeš první lekce a nakonec jej hodíš do šuplíku.
Jedná se o PROGRAM!, kde máš mimo hlavní 4 pilíře podporu po dobu 10 týdnů, tzn. máš obrovskou podporu pro integraci jednotlivých cvičení, modulů a pilířů. Budeme mít společnou facebookovou skupinku a chat! Z mé zkušenosti se jedná o nádherné místo pro vzájemnou podporu, na implementaci nebudeš sama, ale najdeš zde podobně naladěné podnikatelky.

Proč a jakto? Jedná se o program, kde budeš součástí skupinky podobně naladěných žen, podnikatelek, cílem bude společně se posunout v tématu sebejistoty, navíc máš po dobu 10 týdnů silnou podporu skrze hovory i skupinu!

Proč by mi měl zrovna tento program pomoct?/ Mám za sebou už mraky programů, v čem je tento jiný?

Program je navržen koncepčně - nejedná se jen o afirmace a doufání, jedná se o hmatatelnou práci na mindsetu, kterou společně ukotvujeme do reality - skrze jasné akční kroky, které si přesně udáš ty sama dle toho, co ti vyplyne jako potřebné.

To znamená nebudeme plout pouze na obláčcích, ale budeme skutečně pracovat na konkrétních tématech, díky kterým skutečně porosteš k nádherné sebejistotě v tvém podnikání!

Co musím dělat v rámci programu já, abych se mohla těšit tomu, co zde popisuješ?

Tvé výsledky jsou však ekvivalentní tomu, jak se aktivně zapojuješ, jak aktivně pracuješ na cvičeních, jak se účastníš společných hovorů a hlavně jak implementuješ následně kroky do praxe. Ano, v rámci programu pracujeme s programy a strachy, které člověka obyčejně od některých věcí blokují, nicméně cvičení, vizualizační cesty a další jsou koncipovány přesně tak, aby uklidnili tvé nitro, vytvořili ti niternou pohodu (už žádné knedlíky) v krku a tys tak šla do akce. S nitrem začínáme, to nespřeskočíme, jenže následný akční krok v hmotné realitě niternou sebejistotu/ sebedůvěru/ sebehodnotou zacvakne a posune ještě dále a pro příště už díky této akci bude snažší dělat další kroky.
Cestu sebejistého prodeje odstartujeme v říjnu 2023! Bližší informace dostaneš po zaplacení programu, případně mě kontaktuj: natalia@nataliahonis.cz

Jaké dostanu v rámci kurzu záruky?

Dostáváš záruku toho, že dostaneš skutečně ty nejhodnotnější přístupy a cvičení pro práci s mindsetem.