3 denní webinář
frčí k Tobě do e-mailu!

Vážím si Tvého zájmu o 3 denní Masterclass, informace už míří k Tobě e-mailem.

Abych Tě ještě více podpořila, vytvořila jsem jedinečný mini-kurz, který bych Ti pouze teď a tady nabídka to nejlepší, co v mé nabídce mám proto, abys mohla okamžitě začít pracovat na svých výsledcích sama, avšak s laskavou podporou a s ověřenými materiály.

Už nemusíš číst desítky knih a přešlapovat na místě, to nejlepší z mé praxe Ti právě teď a tady nabízím v mini-kurzu Aligned Action.

 jde o doopravdy transformační cestu, já sama si díky ní zhmotnila… 

 

Plná cena tohoto mini-kurzu činí 3700 Kč, 

dnes je cena pro Tebe pouze 1222 Kč.

Transformační Aligned Action mini-kurz

Reference absolventek mini-kurzu Aligned Action

Ing. Natália Honis, CPC

Kdo jsem?

Ahoj, jsem Natália Honis, mindset koučka a mentorka cílevědomých podnikatelek.

Koučování se věnuji posledních 6 let, moje cesta započala ve velkých korporátech, v rámci kterých jsem nabila dekádu zkušeností jako manažerka velkých vývojových týmu (desítky lidí, zodpovědnost za miliony EUR+). 

V rámci managementu jsem hojně užívala koučovacích dovedností, protože věřím, že lidská motivace něco dělat je mnohem větší, jde-li z nitra daného člověka. Mám zkušenosti s vývojem velkých softvérových produktů a tento přesah aktivně využívám v podnikání.

Poslední 2 roky se věnuji výhradně koučování podnikatelek a vysoce postaveného managementu a globální úrovni (CTO, CIO, CEO, majitelé firem, IT ředitelé, ředitelé produktu, školení magisterských studentů na téma flexibilního mindsetu).

Mám za sebou dlouhou cestu, na které jsem udělala mraky chyb, sešla jsem několik krát z cesty, zároveň jsem však nabila cenné zkušenosti a dovednosti v práci s myslí, mindsetem a moc mě baví propojování těchto záležitostí s praktickými podnikatelskými aktivitami jako jsou strategie a marketing v podnikání.

A přesně právě proto jsem vytvořila mini-kurz Aligned Action, protože chceš-li vidět v podnikání výsledky, je třeba jít do akce a já vím, že akci můžeš dělat v klidu a v pohodě, aniž bys musela mít nepříjemné niterné pocity.

 

Reference absolventek mini-kurzu Aligned Action


Děkuji za Váš nákup!