Nekonečně sebejistá
edice High ticket

Video - Nekonečně sebejistá, edice High ticket, aneb tvá cesta ke zdražení


Jsi expertka, tvoje klientela má úžasné výsledky, jenže abys měla pěkné příjmy se vážně udřeš.

Más už skutečně pocit, že Ti není přáno nikdy dosáhnout ono podnikání ve flow, vevnitř v sobě však víš, že tvoje služby mají mnohem větší hodnotu a to je ona cesta efektivity, finanční hojnosti a časové svobody, která je cestou i prot Tebe, .... jenže Tvá hlavní otazka je JAK?!


Něco o Tobě vím ...


Rozumím ti, že ..


Kdo jsem já?

Moje jméno je Natália Honis a jsem mindset&energy business průvodkyně úspěšných podnikatelek a manažerek.

Mou vášní je propojování hluboké niterné práce se strategickými podnikatelskými přístupy a racionálními fakty. Pro někoho oxymorón, pro mě neuvěřitelně silné kombo pro tvé podnikání!

Jedna věc je totiž chápat náležitosti a kroky v podnikání na racionální úrovni, druhá věc je však niterná důvěra v to, že i pro konkrétního člověka je daná možnost dosažitelná a zde přichází tvé silné nitro a jeho podpora!

Niterná práce může být efektivní,
bez zbytečného škatulkování každé myšlenky a neustálého přehrabování se v sobě. Jsem zastánkyně pečující niterné práce, jsem kouzelnice s vizualizacemi a aktivacemi a moje klienty mi pravidelně potvrzují, že co vidí v mnou vedených aktivacích se jim do několika měsíců skutečně zhmotňuje v životech.

Věřím v to, že naše minulost nemusí být koulí na noze, které nám donekonečna ovlivňuje přítomnost. Sama jsem si prošla šílenými závislostními vztahy, traumatickým dětstvím a s tím souvisejícím pocitem, že nejsem dost, to se šíleně dlouho projevovalo v mém profesním životě, podnikání, to je však dávno minulostí a může to tak být i pro tebe!

Chceš přestat donekonečna analyzovat každou myšlenku a udělat si z vnitřního hlasu fanouška?
Čti dále

Predávam High ticket za 3333 EUR, prvé miesta sú obsadené

Pred High ticket koučingom som bola na podnikatelskej ceste, nejaký strašiaci už vybiehali, niečo som už mala uchopené. Pred spoluprácou som nevedela, ako HT uchopit, zároveň vybehli ďalší škriatkovia.

Teraz tu sedí iná žena, som ukotvená vo svojom strede, s ovela vačšiou sebaistotou a sebahodnotou, což sa odráža na mojom podnikaní.

Som vo vačšej lahkosti, predávam ale vlastne ani necítim, že predávam. 

update: Evi se díky High ticket strategii dostala na 2,5 násobek přijmů a to i když pracuje méně.

 


Pro koho Nekonečně sebejistá je:


Z 0 na 99 tisíc a následně na 125 tisíc, aneb cesta etického High ticketu.
"Děkuji ti, díky Tobě jsem se naučila prodávat a nyní mohu žít můj sen, stěhuji se k moři, přesně jak jsem si s Tebou několik měsíců při aktivaci zasadila jako cíl!
Je neuvěřitelné, jak rychle se to děje, děkuji Ti Nati!"


Co díky Nekonečně sebejistá edice High ticket získáš?

Na co se můžeš rozhodně těšit: