Jsi expertka, máš skvělé hodnotné služby, tvoje klientela má úžasné výsledky, jenže tvé příjmy a koncept produktů zdaleka nevypadá tak, jak víš, že by mohly vypadat..

Zjisti, co je stojí za prodejem kvalitního High ticketu, jaké jsou jeho předpoklady a jak se na High ticket dívat z pohledu klientky.


Něco o Tobě vím ...


Co tě čeká v mapě etického High ticketu včetně video vysvětlení


Kdo jsem já?

Moje jméno je Natália Honis a jsem mindset&energy business průvodkyně úspěšných podnikatelek a manažerek.

Specializuji se na tvorbu etického High ticketu a to nejen z pohledu strategického, ale hlavně z pohledu mindset&energetického.

Proč zrovna high ticket? Protože pokud jsi expertka ve svém oboru (koučka, jazyková lektorka, mentorka, šamanka, daňařka, účetní, průvodkyně), zároveň máš fantastické klientské výsledky, tak v rámci High ticketu poskytuješ svým klientkám nadstandartní opečování a energie zpět ti proudí skrze krásné cash flow.

Protože když máš v podnikání zajištěné cash flow a pracuješ se srdcovými klientkami, tak se ti úžasně otevírá další prostor pro škálování podnikání, růst a další formy spolupráci. Jakto? Protože tvoje energetická nádoba není roztříštěná na hromadu "soustředění se" skrze různé drobné produkty a desítky - stovky klientek.

Stojím si za tím, že High ticket rozhodně není pro každého a to ať už z pohledu zákazníka, tak i z pohledu tvůrce, high ticket je třešnička na dortu tvůrkyně, podnikatelky a je to nadstandartní spolupráce.

Chceš zjistit, co jsou skutečně nosné a nutné pilíře etického High ticketu? Pro tvou mapku klikni níže


Níže se přihlaš pro mapu tvého etického High ticketu


Vraťme etické High tickety do hry.